חיפוש מתקדם תקיית המוצרים שלי העגלה שלי
 

  דף בית  אודות  מוצרים  קטלוגים להורדה  נציגויות  מעצבים  צור קשר  קישורים
   חדשות ועדכונים
  הרשמה לאתר ENGLISH

מעצבים


רון ארד

רון ארד Ron Arad - רון ארד (נולד ב-1951) הוא מעצב תעשייתי ישראלי בעל שם עולמי הפועל בעיקר בלונדון. ארד הוא גם אדריכל, אך נודע בעיקר כמעצב רהיטים ומוצרים. רון ארד נחשב לאחד המעצבים הבולטים בסגנון העיצוב הפוסט מודרניסטי.

ארד נולד וגדל בתל אביב. בין השנים 1971-1973 למד בבצלאל ולאחר מכן למד אדריכלות בלונדון (עד 1979). בשנת 1981 פתח משרד בלונדון יחד עם שותפתו קרוליין תורמן. ב-1989 הקים את Ron Arad Associates, חברה העוסקת בעיצוב ובאדריכלות. בשנת 1994 ייסד את Ron Arad Studio בקומו שבאיטליה. במאי 2008 היה שותף מייסד לחברת הבת "רון ארד ארכיטקטים", שעוסקת בארכיטקטורה.

מוצריו של ארד מתאפיינים במתכות מעוקמות ובצורות אמורפיות בעלות מראה גולמי ולעתים גם הומוריסטי. עבודותיו נמכרות בחנויות יוקרה ברחבי העולם ומציגות בתערוכות במוזיאונים חשובים: מרכז פומפידו בפריז, מוזיאון המטרופוליטן בניו יורק ומוזיאון ויקטוריה ואלברט בלונדון. בשנת 2002 הוא זכה לחברות כבוד של האגודה המלכותית לאומנויות בבריטניה.

ארד תכנן את מוזיאון העיצוב בחולון, שכבר לפני פתיחתו עורר עניין רב בשל צורתו הייחודית.

לקוח חדש
חדשות ועדכונים
FaceBook Twitter
משרדים, מחסן לוגיסטי וחדר תצוגה ראשי במודיעין רח האורג 6. חדרי תצוגה נוספים בהרצליה וירושלים 08-6309000 info@tirador.co.il
designed by Studio Koren  |  powered by DashMultimedia